تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر سه خواب فول توحید

142 متر سه خواب فول توحید

1 روز پیش در باغ نگار

متراژ
142
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏36,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏260,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
142 متر سه خواب سه مستر
دو کله نور
دو واحدی
کف سنگ اسلب
سیستم هوشمند
فروشنده واقعی
موارد مشابه موجود است
سلامی