تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر فول مشاعات 3 پارکینگ در صراف جنوبی

142 متر فول مشاعات 3 پارکینگ در صراف جنوبی

7 ساعت پیش در دریا

متراژ
142
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏80,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏563,380,000 تومان
طبقه
6
« « « درود و انرژی مثبت به نگاه زیباتون

« « « آپارتمان 142 متری 3 خواب

« « « 6 طبقه 4 واحدی طبقه 6

« « « دارای دو پارکینگ سندی و یک مزاحم(3 پارکینگ)

« « « دولاین آسانسور 8 نفره و 6 نفره

« « « انباری 5 متری

« « « بالکن بزرگ رو به دماوند

« « « نگهبانی 24 ساعته و سرایداری مقیم

« « « روف گاردن چهار فصل

« « « سالن اجتماعات،جیم،لابی مجلل مبله و لابی من

« « « ملک شمالی و واحد جنوبی دو بر نور

« « « سال ساخت 3 ساله واقعی

« « « واقع در بهترین کوچه،بسیار دنج و خلوت

« « « سند تک برگ تمامی مدارک کامل و آماده انتقال

« « « املاک تماس نگیرد همکاریم

« « « سعادت آباد صرافهای جنوبی