تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 متر/ مدرن/ فول مشاعات/میلادها

142 متر/ مدرن/ فول مشاعات/میلادها

16 ساعت پیش در آق تپه

متراژ
142
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏17,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,352,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✨✨به نام یگانه معمار هستی ✨✨

ـ142 متر شاهکار معماری کلاسیک
ـ سه خواب بزرگ و پر نور
ـ پلان تفکیک شده مناسب انواع چیدمان
ـ سالن بدون پارتی با نور عالی و پرده خور
ـ بسیار شیک با متریال برند و عالی
ـ بالکن بزرگ و کاربردی
ـ لابی مجلل با ارتفاع سقف 5 متر

««مشاور و امین شما: وحید دشتی»»