تائید
فروش مسکونیآپارتمان142 مترفروش3خواب فول مستر/محلاتی/مخبرشمالی

142 مترفروش3خواب فول مستر/محلاتی/مخبرشمالی

14 ساعت پیش در مینای شمالی مخبر

متراژ
142
ساخت
1405
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏19,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,140,000 تومان
طبقه
4
................املاک امیر..................

☑️ 142 متر
☑️ 3خواب (مستر)
☑️ طبقات1و3و4(5طبقه2 واحدی)

(( مهندس سلمانی))

آدرس دفتر:محلاتی،انتهای مخبرشمالی،خ تاجیک،بالای پارک ابیانه نبش سرلکی پلاک 238

✔️ موارد مشابه موجود میباشد
✔️ خریدو فروش، رهن واجاره
✔️ مشارکت در ساخت
✔️ خریدوفروش باغ،ویلا،زمین در شمال و...
✔️ ارائه خدمات در اداره ثبت
✔️ اخذ کد رهگیری بامجوز اتحادیه
✔️ اخد مفاصا حساب شهرداری و...
✔️ استعلام اسناد دفترچه ای،ملک و آپارتمان
✔️ استعلام عدم توقیف و بازداشتی ملک
✔️ اخد دستور نقشه ،جواز،پایان کار و....