تائید
فروش مسکونیآپارتمان142متر تک واحدی تجهیز بلوار لاله پارک شقایق سنگشیر

142متر تک واحدی تجهیز بلوار لاله پارک شقایق سنگشیر

1 هفته پیش در همدان

متراژ
142
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏16,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,845,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام خدمت همشهریان عزیز

واحد تک واحدی

نما رومی

ساخت 1403

پارکینگ بدون مزاحم

انباری

تجهیزات به روز

کابینت و کمد دیواری های گلاس

حمام ماستر

کف سرامیک پرسلان تراش خورده

سه خواب کمد دیواری

چهار طبقه کلا 6واحد

کوچه خلوت دنج

سند آزاد برای اخذ هر گونه وام

دارای رهن کامل 1200میلیارد یک ساله که خود مالک می باشد

برای بازدید مراجعه به املاک سینا کلپا طالقانی جنب مدرسه خیام