تائید
فروش مسکونیآپارتمان142متر/تک واحدی/فول دیزاین/فردیس/غرق نور

142متر/تک واحدی/فول دیزاین/فردیس/غرق نور

2 سال پیش در فردیس

متراژ
142
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬507٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅️املاک بزرگ کارو Karo✅️
❌️ قابل توجه سرمایه گذاران محترم❌️

✅️142متر آپارتمان تک واحدی دونبش
✅️3خواب بزرگ فول کمد دیواری+مستر

⬅️آدرس:
⬅️قریشی شمالی،آوین سنتر،بلوک A،املاک کارو
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور یوسف قدمی زاد

آژانس املاک کارو

صداقت قدم اول هر کاری ، ولو به ضررمان باشد .