تائید
فروش مسکونیآپارتمان142متر دو پارکینگ/قاب میدان/بدون مشابه

142متر دو پارکینگ/قاب میدان/بدون مشابه

1 سال پیش در تهران

متراژ
142
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
20٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
140٬845٬000 تومان
طبقه
2
با سلام و احترام

142متر قاب یکی از بهترین میادین نارمک
بدون مشابه در نور و نقشه
آخرین واحدی که می بینید
2پارکینگ سندی
انباری بزرگ و کاربردی
متریال درجه یک
فروشنده واقعی

مشاور: صحرایی

اگر از این واحد بازدید کنید دیگر هیچ واحدی به نظرتان را جلب نمی کند

مناسب سخت پسندان

املاک بالکن :مدائن جنوبی پلاک 99