ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
143 متر * رو به حیاط * کلید نخورده * شهرک بنفشه *
143 متر * رو به حیاط * کلید نخورده * شهرک بنفشه *
2 هفته پیش در شهرک بنفشه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
143
ساخت
1403
قیمت کل
13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
94,405,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️از اینکه « املاک سهیل» را انتخاب می کنید از شما سپاسگزاریم .
❗️بازدید این واحد را از دست ندهید❗️
❗️فایل های مشابه در متراژ های مختلف موجود میباشد❗️
مشاور شما : کیمیا نوری ☎️
⚜️املاک سهیل از بازدید ملک تا انتقال سند، با تنظیم تخصصی ترین قرارداد ها برای معاملات ملکی در کنار شماست.
⚜️عضو رسمی اتحادیه املاک
⚜️با انجام کلیه امور ملکی از قبیل خرید ، فروش ، رهن ، اجاره ، مشارکت در ساخت، بازسازی و نوسازی در کنار شما عزیزان هستیم.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت