تائید
فروش مسکونیآپارتمان143متر/سه خواب/روبه افتاب/نوساز/جنت اباد

143متر/سه خواب/روبه افتاب/نوساز/جنت اباد

1 روز پیش در شاهین

متراژ
143
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏36,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏253,846,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
به نام خالق روزی دهنده

✅143مترسه خواب

✅کارشناس و مشاور تخصصی منطقه:سلمانی