تائید
فروش مسکونیآپارتمان143متر/سه خواب/فول امکانات/کاسپین/نوساز

143متر/سه خواب/فول امکانات/کاسپین/نوساز

1 هفته پیش در کارآموزی

متراژ
143
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,412,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام یگان معمار جهان هستی⚜️

✨️اطبا ساحل8✨️
✨️املاک تهران✨️

☀️جایی که تصمیم ها بر پایه داده و تجربه اند☀️

✅️143متر
✅️سه خواب(تک مستر)
✅️طبقه1
✅️سند تک برگ

☀️با ما فقط معامله نمیکنی،آینده می سازی☀️

جهت بازدید و دیدن فایل های مشابه تماس بگیرید
مشاور ملکی شما :مقدم