تائید
فروش مسکونیآپارتمان143متر/کلیداول/تک واحدی/مدرن

143متر/کلیداول/تک واحدی/مدرن

1 هفته پیش در زیتون کارمندی

متراژ
143
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏127,272,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ درود بیکران ⚜️

⚜️با ما به بهترینها دست یابید ⚜️

⚜️ املاک ارگ زمرد بین کمیل و صالح پور ⚜️

⚜️ مشاور امورملکی :بغلانی ⚜️

✔️143 متر
✔️ساخت 1405
✔️درب ضد سرقت ترک
✔️کف سرامیک 1×1
✔️ منعطف
✔️کد :1898
----------------------------------------
〽️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
〽️فایل های مشابه در رنج قیمتی متفاوت موجود است

☎️جهت مشاوره و ارزیابی ملک خود به صورت رایگان با ما در تماس باشید