تائید
فروش مسکونیآپارتمان144 متر/ 3 برنور/ کلید نخورده/ تک واحدی/ خ محمدی

144 متر/ 3 برنور/ کلید نخورده/ تک واحدی/ خ محمدی

6 روز پیش در ملایر

متراژ
144
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏11,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏76,388,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
ـ چهاردولی هستم و امروز یه فایل استثنایی آماده کردم:

⚜️ دپارتمان تخصصی املاک وزراء ⚜️

▫️از طلوع تا غروب آفتاب غرق نور
▫️نقشه ی مهندسی شده | پذیرایی مربعی
▫️ آشپزخانه ی بزرگ و نورگیر
▫️سه خواب مربعی و قابل چیدمان
▫️یکی از خواب ها مستر
▫️تک واحدی کل ساختمان 4 طبقه
▫️معبر عریض | دسترسی بی نظیر
▫️ پارکینگ تک ریموت اختصاصی

ـ آدرس : خ محمدی ک مظهری

کافیه همین الان تماس بگیرین تا خونه رو از نزدیک ببینین✨

vozaraa realstate