تائید
فروش مسکونیآپارتمان144 متر سه خواب کلید نخورده

144 متر سه خواب کلید نخورده

22 ساعت پیش در ابهر

متراژ
144
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏9,330,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,791,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
صالحی
فروش آپارتمان
کد 14/55

✓144 متر - طبقه دوم و چهارم - 3 خواب
✓کلید نخورده
✓یک خواب مستر
✓4 طبقه 2 واحدی
تحویل سه ماه دیگه
شهرک گلشهر خ شهریار

قیمت : 9.360 میلیارد

مشاور شما صالحی

مشاوره حقوقی رایگان برای امور ملکی شما
و مشارکت در ساخت بصورت تخصصی و حقوقی
خرید و فروش ، رهن و اجاره ، آپارتمان ، ویلا ، کلنگی ، مغازه و زمین مسکونی وتجاری، باغ و مستقلات
در ابهر و حومه ...

مجموعه املاک مدرن دارا در دو شعبه تجاری و یک دپارتمان اداری با کادری مجرب با مدیریت شاهرخ دارا اباذری با سابقه بیش از 15 سال در تهران و شمرون با تنظیم قرارداد های حقوقی ملک و مشاوره برای سرمایه گذاری خرید و فروش آپارتمان و پیش خرید در تهران و شمرون...
با فایل های متعدد با بودجه و سلیقه شما ...

اعتماد شما ، اعتبار ماست ...

گروه کارشناسان و مشاورین املاک مدرن دارا

شعبه 1 مرکزی : ابهر - میدان مصلی ابتدای بلوار اثیرالدین جنب تالار گلریز

شعبه 2 : شناط - بلوار بهشتی روبه رو بانک سپه

شعبه 3 : دپارتمان اداری بلوار بهشتی جنب بانک سپه