تائید
فروش مسکونیآپارتمان144متر 10ساله شمال مرزداران

144متر 10ساله شمال مرزداران

7 ساعت پیش در مرزداران

متراژ
144
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
‏52,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏364,583,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
144متر 10سال ساخت شمال مرزداران
کارشناس تخصصی منطقه اشکان ************