تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر 2 خواب خوش نقشه هجرت

145 متر 2 خواب خوش نقشه هجرت

1 هفته پیش در سیلو

متراژ
145
ساخت
1404
قیمت کل
‏17,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏123,103,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
دپارتمـان تخصصی املاکـ این خانــه چنـد ؟
____________________________________
کنارتون هستیم که انتخابتون امن باشه …

مشخصات واحد:

متراژ 145
دو خواب استاندارد به همراه کمد دیواری
بلوار هجرت
سالن بزرگ یک دست مناسب هر نوع چیدمان
نورگیر عالی
نوساز خام
خوش نقشه بدون فضای پرتی
دسترسی عالی به همه امکانات رفاهی نزدیک به بلوار اصلی

««برای بازدید و اطلاعات بیشتر تماس درخدمتم»»