تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر سعادت آباد*شمال کاج*تک واحدی

145 متر سعادت آباد*شمال کاج*تک واحدی

1 هفته پیش در سعادت‌آباد

متراژ
145
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
‏52,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏358,620,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

145 متر سعادت آباد

3 خواب ایده آل مستر
نقشه بینظیر
دیزاین شده با متریال درجه یک
شناور در نور شمال جنوب
وروردی از حیاط
طبقه اول دارای پسیو اختصاصی
سرایدار مقیم
استخر +سونا
برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید