تائید
فروش مسکونیآپارتمان145m/شهرقدیم/هشتگرد/ولیعصر/دانش

145m/شهرقدیم/هشتگرد/ولیعصر/دانش

3 روز پیش در شهرک ولیعصر مصلی

متراژ
145
ساخت
1402
قیمت کل
‏10,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,655,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
خانه،امن ترین واژه دنیاست.
هزاران فایل درانتظار شماست.
145متر بی تکرار
با راهبری مهندس محسن کماسی
آدرس شهرک ولیعصر خ بسیج جنب دفترخدمات قضایی