تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر / 3 خواب / ا بوحامد / شیک موقعیت عالی

145متر / 3 خواب / ا بوحامد / شیک موقعیت عالی

2 هفته پیش در کرمان

متراژ
145
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏46,896,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
مشاوراملاک علی
● ● ● ● ● ● ●
مشاور املاک با بیش از 25سال سابقه در استان

■ ا ب و ح ا م د
■ محله ارام و با اصالت
■ معبر 10 متری
■ 145متر زیر بنا | 3خواب
■ سال 96 | حمام سرویس
■ کابینت های گلاس
■ 6طبقه | 3 واحدی
■ نورگیری عالی | بالکن بزرگ
■ 2پارکینگ | 1پارکینگ سندی
■ انباری و اسانسور
■ نمای بسیار شیک
■ فروش فقط به صورت نقدی
■ سند تک برگ | 6دانگ ملک
■ 50میلیون وام دارد که از مبلغ کل کم میشود

اجاره و فروش ملک خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به ما بسپارید

جهت یافتن فایل مورد نظر خود در انتهای آگهی از گزینه((همه آگهی های کسب وکار)) وارد پنل شوید.

آدرس دفتر : خیابان چمران نبش کوچه17
((مشاور املاک علی))