تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر / 3 خواب / نوساز / شرق مرزداران

145متر / 3 خواب / نوساز / شرق مرزداران

2 هفته پیش در شهرک ژاندارمری

متراژ
145
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏58,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏404,137,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سنگ
سلام

◀️145 متر
◀️3 خواب

مرتضایی