تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر/3خواب/2پارکینگ/امیرآباد

145متر/3خواب/2پارکینگ/امیرآباد

2 روز پیش در امیرآباد

متراژ
145
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏48,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏334,482,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
»بـنام پروردگار متـعال«
مسکن ملک آرا«»«»«»تفاوت در معاملات
✨کارشناس فروش: ارادتمند شما✨
✨ علیرضا خزاعی✨
درود بر شما
✅145متر 3خواب بزرگ
✅سالن پرده خور غرق در نور
✅ آشپزخانه فول کابینت مدرنیته
✅2پارکینگ سندی
✅مشاعات مجلل
✅واقع در فرعی دنج و خلوت
=====================================
✨جهت بازدید تماس بگیرید✨
☎️8--22☎️