تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر/3خواب/تک واحدی /اشراقی

145متر/3خواب/تک واحدی /اشراقی

1 هفته پیش در قاسم‌آباد

متراژ
145
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏21,750,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏150,000,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
مشاورین املاک ممتاز شعبه 2

145 متر
3خواب
5طبقه تک واحدی
دسترسی عالی به مراکز خرید

تحویل برج 5

10٪برای تحویل
10٪برای تنظیم سند
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مشاور تخصصی شما معین احسانی