ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
145متر/3خواب/خانه ای نو فُــرصَــتـی نو
145متر/3خواب/خانه ای نو فُــرصَــتـی نو
18 ساعت پیش در پونک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
145
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
36,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
251,724,000 تومان
طبقه
4
آیـنـده ات را امـروز بخر✔️
شروع یک زندگی تازه، از پیش خرید یک نوساز مطمئن
توسط⁉️
سازنــده خوشنام و معتبر منطقه 5 تهران✅
⚜️واحدهای خوش نقشه و مدرن با سلیقه های متنوع
در بازار فعلی را دارد
متخصص واحد های لوکس منطقه 5 [شـمـین]
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
هلدینگ ساختمانی آرتا با اعتبار ربع قرن تجربه
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت