تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر /3خواب/ کلید نخورده /ویو سر درختی

145متر /3خواب/ کلید نخورده /ویو سر درختی

1 هفته پیش در دزاشیب

متراژ
145
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏59,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏406,896,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با سلام ارادت
ساختمان دو بر
145متر سندی رویتی 160متر
3خواب یک مستر
طبقه اول ویو سر درختی رو لابی
بدون کوچکترین پرتی
سالن بزرگ پرده خور
نور مستقیم
متریال برند وارداتی
ورودی از لابی
ساختمان دو بر
طبقه اول دو پارکنیگ 160متری موجود هست
طبقه چهارم موجود هست
توضیحات کاملتر با برقراری تماس شما
سعید زارع
املاک خورشید