تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر/تک واحدی دو نبش /نقشه مربع

145متر/تک واحدی دو نبش /نقشه مربع

2 روز پیش در کیانپارس

متراژ
145
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏16,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏116,482,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا

املاک مرداد
مشاور شما : یوسف سعدی

⭕️معرف شما هستم با :

✅️️ واحد 145 متری
✅️ پاگرد مجزا و قابل چیدمان
✅️ تک پارکینگ سندی
✅️️ نما و مشاعات درخور تحسین
✅️️ واحد دونبش

⭕️امکانات واحد :

✔️ مشاعات تکمیل و بدون نقص
✔️ آشپزخانه بسینار جادار و پرکابینت رو به نما
✔️ میزبان نور 360 درجه در سالن و اتاق ها هستید
✔️ تراس مربع و قابل چیدمان
✔️ واحد هوشمند رقص نور و باند
✔️ پذیرایی مربع
✔️4 کولر اصلی گری
✔️ درب هوشمند
✔️باکس دوش حمام

✔️ 3 خواب
✔️ آسانسور 12
✔️ موردی خاص برای سکونت و سرمایه گزاری

قابلیت رهن به مبلغ : 2/200/000/000

من یوسف سعدی هستم کارشناس تخصصی فروش منطقه کیانپارس و کیان آباد جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ارائه فایل متناسب با سلیقه و بودجه شما با من تماس بگیرید
_______

املاک مرداد

آدرس: کیانپارس اصلی وهابی، نبش اسفند فاز سه روبروی خلیج فارس