تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر،سه خواب،نوساز،متریال لوکس،تک واحدی

145متر،سه خواب،نوساز،متریال لوکس،تک واحدی

1 روز پیش در جنت‌آباد شمالی

متراژ
145
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏49,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏341,379,000 تومان
طبقه
1
سازه درخور تحسین ازسازنده نام اشنای منطقه

بامن تماس بگیر