تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر مرواریدشهر خرازی چیتگر برج مانا الماس صدف

145متر مرواریدشهر خرازی چیتگر برج مانا الماس صدف

2 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
145
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏18,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,344,000 تومان
طبقه
بالاتر
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
30
✅تک واحد فروشی برج مجلل منطقه✅
ارادتمند شما :بهپور

با آگهی های فیک و قیمت های غیر واقعی وقت خودتون رو تلف نکنید بازار منتظر شما نمیمونه

خط اصلی مروارید شهر
مشاعات هتلینگ
لابی مجلل
نوساز کلید نخورده
ویو ابدی
پلن بی نقص
روف گاردن

موارد مشابه به قیمت منطقه 22 رو از ما بخواهید.

✅مالکین محترم ملک شما رو یه هفته ای میفروشیم. سه روزه اجاره میدیم….
✅تهاتر و معاوضه تخصص ماست .
✅ مشاوره تخصصی منطقه مرواریدشهر چیتگر خرازی شهرک گلستان کوهک دریاچه آبشار