تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر واحد/سازه لوکس/رزمندگان

145متر واحد/سازه لوکس/رزمندگان

1 هفته پیش در ایلام

متراژ
145
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,265,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
«امیدوارم نورِ خدا همیشه بر خانه ی شما بتابد»

☆ 145 متر واحد
☆ رزمندگان
☆ آماده خشک/کلید تحویل
☆ طبقه سوم
☆ 6 طبقه دو واحدی
☆ آشپزخانه تمیز و کثیف
☆ نقشه عالی
☆ تراس بزرگ
☆ پارکینگ دارد

$ قیمت: متری 57 تومان

✓ فقط بازدید بفرمایید/نیاز به تعریفی ندارد

« با احترام پاسخگوی تماس ها و سوال های شما
از ساعت 12 تا 10 شب از شنبه تا چهارشنبه
و از ساعت 10 صبح تا 5عصر پنج شنبه هستیم.

♕ پارسه/پورشمس: اعتماد شما، تعهد ما
♕ آدرس دفتر: مبارزان، بعد از خیابان زکریا
    املاک پارسه