تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر * ویو ابدی * سازه برند * روبه آفتاب * لاله

145متر * ویو ابدی * سازه برند * روبه آفتاب * لاله

4 روز پیش در باغستان

متراژ
145
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏12,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏86,896,000 تومان
طبقه
6

سالن سراسر پرده خور
تراس بزرگ و قابل چیدمان در پذیرایی+یک تراس کاربردی در خواب

خواب ها دارای نورگیر مناسب و دارای پنجره
کمد دیواری های بزرگ کاربردی
پنجره هاpvc
گرمایش پکیج و رادیاتور

حیاط مشجر و گلکاری شده
آسانسور 8نفره
دارای پارکینگ و انباری سندی
مشاعات تمیز و مرتب مجهز به سیستم اطفا حریق و دوربین مداربسته

➖〰️➖〰️➖〰️➖〰️➖〰️➖〰️➖〰️➖〰️➖〰️➖〰️
مشاور توکلی
☎️پاسخگویی تا 12شب بدون تعارف با احترام ☎️