145متر3خواب * شهرک OPG * ویو کوه و تهران * فرازششم
1 روز پیش در شهران شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
145
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
220,689,000 تومان
طبقه
9
تعداد کل طبقات
9
✨️بنام یگانه معمار هستی✨️
کلید طلایی❗️__________________
_______________❗️انتخاب برتر منطقه
____________________________________
✔️145متر 3خواب شهرک دلنشین اوپیجی
✔️سالن مربع بزرگ سرتاسر پرده خور
2واحدی ، طبقه نهم
✔️تراس بزرگ قابل چیدمان
✔️انباری بزرگ 12متری و بهترین پارکینگ
✔️ویو ابدی ( کوه و تهران)
♻️بهترین فراز و بهترین نقشه پلن،B♻️
✔️قابلیت رهن تا3میلیارد
✔️مالک فروشنده واقعی واقعی
▫️شرایط پرداخت قابل مذاکره منعطف▫️
_____________________________________
☎️جهت کسب اطلاعات تماس بگیرید☎️
کارشناس تخصصی فروش واحدهای شهرک اوپیجی: خراسانی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.