تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متری /ادیب/صفر کلید نخورده

145متری /ادیب/صفر کلید نخورده

1 روز پیش در شاهد (مشهد)

متراژ
145
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏14,180,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,793,000 تومان
طبقه
3
آپارتمان 145متری

آماده تحویل
300میلیون برای تعهد سند از مبلغ کل کسر گردیده است

املاک مهربان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک مهربان نبش فلاحی ۱۳ شهرک غرب