تائید
فروش مسکونیآپارتمان146 متر تک واحدی خیابان امین

146 متر تک واحدی خیابان امین

2 روز پیش در ارومیه

متراژ
146
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
‏15,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,164,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تک واحدی 146 متری
سند شش دانگ
دو عدد پارکینگ قید در سند
سه خواب
دو عدد انباری
کم واحد
موردی بی نظیر برای خریدار واقعی

املاک ماندگار