تائید
فروش مسکونیآپارتمان146 متر دربست با 20 متر بهار خواب

146 متر دربست با 20 متر بهار خواب

1 روز پیش در شاهزید

متراژ
146
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,465,000 تومان
طبقه
1
✔ 146 متر طبقه اول از دو طبقه
✔ راه مجزا دارای پارکینگ اختصاصی
✔ قدرالسهم زمین نصف از پلاک 250 متری
✔ واحد دو کله نور همراه با 20 متر بهار خواب
✔ دو خواب ، سند تک برگ
✔ قابلیت دادن رهن تا یک میلیارد
✔ پلاک دو کله ارتفاع 5p
>> معاوضه با آپارتمان صفر باغ غدیر
>> هشت بهشت مابین چهار راه پیروزی و لاهور