تائید
فروش مسکونیآپارتمان146متر « سمت نما / فاز 2 »

146متر « سمت نما / فاز 2 »

2 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
146
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏14,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,630,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا

مشخصات ملک:

• 146 متر ، سالن دلباز و یکدست
• 3 خواب ، مستر
• واحد غرق نور
• تراس قابل چیدمان
• 10 واحد در 5 طبقه
• تاپ لوکشین

☑️قابل رهن تا 1 میلیارد 800در صورت تمایل شما.
☑️اخذ وام در صورت نیاز 1 میلیارد.

‎_________کارشناس ملک سیارپناه________

برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید.