تائید
فروش مسکونیآپارتمان146متر/تک واحدی/سه ساله فول امکانات

146متر/تک واحدی/سه ساله فول امکانات

2 هفته پیش در شهرک آسمان

متراژ
146
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏13,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,068,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
عرض سلام و ادب و احترام
✅️146متر
✅️سند تک برگ
✅️سه خواب
✅️جنوبی دو کله
✅️قیمت عالی
✅️قابلیت رهن تا مبلغ 1700
✅️اخذ وام تا 1200
✅️4طبقه 4 واحد
✅️طبقه سوم
✅️در یکی از بهترین کوچه های منطقه
✅️مالک فروشنده واقعی
✅️پارکینگ انباری آسانسور(فول)
✅️همسایه های محترم و درجه یک
☑️موارد مشابه سه خوابه نوساز تک واحدی و 24 واحدی موجود.
✔️مشاوره ملکی و خرید با بهترین گزینه ها✔️
⚜️املاک قاسمی⚜️