ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
146متر سه خوابه نوساز سالن پرده خور چهارباغ شرقی
146متر سه خوابه نوساز سالن پرده خور چهارباغ شرقی
4 روز پیش در جنتآباد جنوبی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
146
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
43,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
297,945,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
146متر سه خوابه نوساز طبقه شیشم سالن پرده خور
سالن مربع بسیار بزرگ قابلیت هرنوع چیدمان لوکس
آشپزخونه دارای کابینت های های گلاس زیبا و دیدنی
اتاقها همگی دارای پنجره و نور مستقیم روبه شمال کوه
سالن پرده خور واقعی روبه بیرون نور جنوب کوچه
این سازه شیش طبقه دو واحدی می باشد نوساز کلید نخورده
مالک به شدت پول لازم می باشد و فروشنده زیرقیمت
بازدید این واحد زیبا و دلنشین =خرید وقرارداد
واحد در بهترین لوکیشن چهارباغ شرقی جنت جنوب
واحد قابلیت رهن کامل تا سقف چهار میلیارد تومان دارد
جهت توضیحات بیشتر و بازدید تماس بگیرید
کارشناس فروش و مشاور تخصصی در منطقه معتمدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت