تائید
فروش مسکونیآپارتمان146متر3خ2پارکینگ 4ساله مهرنامی

146متر3خ2پارکینگ 4ساله مهرنامی

12 ساعت پیش در تهران پارس

متراژ
146
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏43,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏294,520,000 تومان
طبقه
6
146مترسالن پرده خور 3خواب یک خواب مستر
خوش نقشه ساختمان سر نبش 4ساله واقعی
2پارکینگ سندی باکس کنار هم
سالن پرده خورنورگیر عالی
سرمایش گرمایش داکت اسپلیت
150متر سالن اجتماعات
انباری 10متری
درکل ساختمان شخصی ساز مالک فروشنده
فایل کاملا شخصی