تائید
فروش مسکونیآپارتمان146متری/3 خواب/سنددار/فول/نوساز و بهترین قیمت

146متری/3 خواب/سنددار/فول/نوساز و بهترین قیمت

2 روز پیش در شهرک قدس

متراژ
146
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏71,232,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️برای مشاهده بیشتر فایل ها به اینستاگرام ما مراجعه فرمایید⚜️
alireza_maskan
❌️فروش یک واحد آپارتمان سند دار نوساز فول در شهرک قدس❌️
مشخصات:
✅️متراژ:146متر
✅️مفید:135 متر
✅️3 خواب
✅️ آسانسور
✅️پارکینگ اختصاصی 6.5متر
✅️درب ریموت
✅️پذیرائی:30 متر
✅️آشپزخانه:16 متر
✅️خواب:14-12-11متر
✅️انباری 5متر
✅️تراس 5 متر
✅️مطبخ 9متر
✅️مستر 5 متر
❇️هود لمسی
❇️کمد دیواری هر 3خواب
❇️ گرمایش شوفاژ
❇️ آیفون تصویری
❇️ درب ضد سرقت
توضیحات:
✅4طبقه 8واحد
✅واحد مورد نظر طبقه اول
✅️مستاجر تابرج آبان سال 1405 به مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان رهن کامل سکونت دارد.
✅️مبلغ 800میلیون تومان موقع تنظیم سند دریافت میگردد.
✳️ارائه دهنده بهترین فایل های منطقه با پایین ترین قیمت✳️
✳️خـریـد و فـروش و اجـاره مـلـک خـود را بـمـا
بـسـپـاریـد✳️_
⚜️آژانس علیرضا مسکن⚜️