تائید
فروش مسکونیآپارتمان147 متر «نوساز کلید نخورده» تک واحدی فردوس شرق

147 متر «نوساز کلید نخورده» تک واحدی فردوس شرق

1 هفته پیش در کوی فردوس

متراژ
147
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏37,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏251,700,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚠️توجه داشته باشید تمامی اطلاعات ثبت شده متعلق به واحد میباشد لطفا فقط با پرداختی نقد تماس بگیرید.

147 متر سندی (نوساز کلید نخورده )
3 خواب بزرگ ( رو به آفتاب )
؛ + لاندری + ؛

✔️بالکن بزرگ و قابل چیدمان
✔️انباری 12 متری

✔️پنج طبقه تک واحدی
✔️طبقه اول

✔️ملک جنوبی ( واحد دو کله نور )
✔️سالن پرده خور

—واحد سوپر لوکس —

‼️سالن اجتماعات + روف گاردن ♨️

✅سند تک برگ اماده میباشد …
✅مالک فروشنده 100%

( قیمت رهن تقریبی واحد از قیمت کل کم شده است)
برای گرفتن وقت بازدید تماس بگیرید ☎️

مشاور تخصصی منطقه و ارادتمند شما « مجیدی »