تائید
فروش مسکونیآپارتمان147 متر - بلوک سوم نزاجا - پهنه C

147 متر - بلوک سوم نزاجا - پهنه C

17 ساعت پیش در سرو آزاد

متراژ
147
ساخت
1405
قیمت کل
‏18,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,850,000 تومان
طبقه
بالاتر
تعداد کل طبقات
30
درود

... راه در جهان یکیست و آن راستی است ...

شهرک مسکونی چیتگر ـ پهنه C ـ نارنج 1
برج های چشم نواز نیرو زمینی ارتش

147 متر ـ دو خواب
پارکینگ و انباری تسویه

نقل و انتقال در دفتر اسناد رسمی و دفتر تعاونی

یاری رسان شما در انجام این مهم ... غفاری ...