ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
147متر/2خواب/برج برند منطقه
147متر/2خواب/برج برند منطقه
18 ساعت پیش در ایوانک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
147
ساخت
1393
قیمت کل
49,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
333,333,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
10
✍️117متر +30 متر تراس کاربردی و بسیار زیبا
✍️واحد بسیار خاص با طراحی بی نظیر با متریال برند
✔️سرایداری مقیم
✔️نیروی تاسیسات 24 ساعته
✔️نیروی خدمات 24 ساعته
✔️برق اضطراری (ups)
و.........
✍️اگر دنبال واحدی بسیار خاص هستید در برج برند و شناخته شده در منطقه دیدن این واحد لاکچری رو از دست ندید
مشاور فروش : رامین رحیمی
دپارتمان بزرگ املاک قصر
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت