تائید
فروش مسکونیآپارتمان147متر،3خ، ط 2 با پله

147متر،3خ، ط 2 با پله

3 روز پیش در باغ دریاچه

متراژ
147
ساخت
1386
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏16,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏110,884,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
توضیحات
❇️❇️❇️ گروه مشاورین املاک سعادت ❇️❇️❇️

❇️❇️❇️ ((( مشاور شما : جمشیدی ))) ❇️❇️❇️

✅ واحد 147 متری ، طبقه دوم با پله

✅ سه خواب، نور جنوبی ، تک واحدی

✅ پارکینگ سندی و مسقف ، انباری 15 متری

✅ کف پارکت

✅ کاغذ دیواری

✅ کولر و پکیج

✅ موقعیت آگهی : محدوده باغ دریاچه

❗️جهت استعلام برای موارد مشابه با ما در ارتباط باشید ❗️
❌ مبلغ هنگام عقد قرارداد قابل مذاکره میباشد ❌
♦️ ============================== ♦️
⭐️ فایل های مشابه با قیمت متنوع موجود میباشد ⭐️
⚜️ گروه مشاورین املاک سعادت خ رودکی ⚜️
☎️ برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از محل تماس حاصل فرمایید