تائید
فروش مسکونیآپارتمان147متر/سه خواب/تک واحدی

147متر/سه خواب/تک واحدی

2 هفته پیش در گلستان

متراژ
147
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏10,290,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✨بانک املاک میثم✨
خانه رویاییت همین حوالیه!

((محدوده فلکه دوم یاس ها))
با این متراژ سه خواب فایل استثنایی!
147متر
قابلیت رهن تا یک میلیارد وچهارصد میلیون
قابلیت دریافت وام تا 880 میلیون
دوستان عزیز فایل های مشابه موجوده. جهت دریافت اطلاعات بیشتر وبازدید فقط کافیه تماس بگیری.
بانک املاک میثم
محمد جدی
کد:111