تائید
فروش مسکونیآپارتمان147متر/فول دیزاین/سند تک برگ

147متر/فول دیزاین/سند تک برگ

13 ساعت پیش در تهران سر مرکزی

متراژ
147
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,420,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏91,292,000 تومان
طبقه
1
⭐آینده را همین امروز بساز⭐
✴فرصتی تکرار نشدنی✴

➖➖➖ دپارتمان چهار دیواری➖➖➖

بی شک با 99درصد فایل های منطقه در کنار شما عزیزان هستیم

❗واحدی منحصر به فرد بدون کوچکترین ایراد
❗به قیمت رسیده واقعی

✔دسترسی به مراکز رفاهی/تجاری/تفریحی

✴شرایط پرداخت منعطف و قابل مذاکره✴

✔سند شش دانگ و آماده
✔ واحد دارای وام و رهن میباشد
✔واحدهای مشابه با نقدینگی کمتر موجود میباشد

⭕باکمترین نقدینگی میتوانید در یکی از لوکیشن های خوب سرمایه گذاری صاحب آپارتمان شوید

⭕کارشناس تخصصی واحدهای لوکس منطقه آرزو نظری ⭕