تائید
فروش مسکونیآپارتمان147متر/نوساز/سند تک برگ/به قیمت/برندوفوری

147متر/نوساز/سند تک برگ/به قیمت/برندوفوری

2 روز پیش در شهرک آسمان

متراژ
147
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏104,081,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
✨️الهی روزیتون هزار برابر✨️

✅ آپارتمان 147 متری 3 خواب | طبقه 1 از 6(چهار واحدی) | ساخت 1404
✨ جنوبیِ ساختمان با جهت واحد رو به آفتاب؛ نورگیری خوب و دید باز
⚙️ گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت + آبگرمکن پکیج
✴️ نمای سنگ (مدرن/ترکیبی) + کف سرامیک
⏺️ آشپزخانه اپن مدرن: هود و گاز رومیزی
✅ 2 حمام + 1سرویس (ایرانی و فرنگی)
⭐️ خواب مستر + بالکن + کمد دیواری + پنجره دوجداره
⚡️ ایمنی و رفاه: درب ضدسرقت، آیفون تصویری، اعلام و اطفای حریق، آنتن مرکزی
✅ مشاعات: تماما سنگ و درجه یک
**قابلیت رهن تا 1800 به عهده املاک و اخذ وام تا 1200**
◀️قابل تهاتر موارد به قیمت و نوساز موجود
✅ پارکینگ اختصاصی 1 عدد + انباری
⚖️ سند تک برگ 6 دانگ، پایان کار، شخصی | ملک تخلیه و آماده تحویل
♻️ برای هماهنگی بازدید و دریافت اطلاعات تکمیلی پیام و تماس؛ بعضی خانه ها فقط باید از نزدیک دیده شوند.

⚜️ املاک قاسمی⚜️