تائید
فروش مسکونیآپارتمان147مترطبقه3/دوکله/صفر/ویودار/پلاک پنجم خ لاهور

147مترطبقه3/دوکله/صفر/ویودار/پلاک پنجم خ لاهور

3 روز پیش در چشمه باقرخان

متراژ
147
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏136,054,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚜️ گروه مشاورین املاک آینده ⚜️

❗️فایل بدون مشابه نسبت به قیمت در منطقه میباشد ❗️

✅️آپارتمان 147 متر سه خوابه طبقه3
✅️صفر کلید نخورده
✅️نور عالی دو کله نور
✅️دارای ویو عالی
کلا 6 طبقه هر طبقه 2 واحدی
✅️کف سرامیک/پکیج و کابینت هایگلاس
✅️فول امکانات/لابی/رمپ
✅️نقشه در خور تحسین و تمجید
✅️محله ای با دسترسی عالی به مرکز شهر و اتوبان
✅️قیمت نسبت به قیمت کارشناسی شده منطقه بدون مشابه میباشد

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _

کارشناس ومشاوره شما:حمید هرندی

_ _ _ _ _ _ _

بهترین و مجرب ترین کادر املاک درمنطقه✔️

❗️فروش یا خرید ملک را با هر بودجه و یا توانی به ما بسپارید و در کم ترین زمان ممکن به هدف و خواسته ی خود دست پیدا کنید ❗️