تائید
فروش مسکونیآپارتمان148 متر 2 خواب تکواحدی نوساز مدرن / پاسداران

148 متر 2 خواب تکواحدی نوساز مدرن / پاسداران

20 ساعت پیش در قدوسی شرقی

متراژ
148
ساخت
1405
قیمت کل
‏28,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏190,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⭐️بنام پروردگار عالم⭐️
✅️ آپارتمانی متفاوت در لوکیشنی فوق العاده✅️
_________________________________
⚜️148 متر _ 2 خواب _ تکواحدی⚜️

⚜️سالن بزرگ و استاندارد با پنجره قدی⚜️

⚜️2 خواب بزرگ و 1 خواب مستر با نورگیر مستقیم⚜️

⚜️آشپزخانه عریض و عمیق مناسب هرنوع سلیقه⚜️

⚜️ساختمان با نمای مدرن و ترکیبی ، تکواحدی کلا 4 واحد⚜️

⚜️تراس و بالکن ، کف سرامیک ، نما و مشاعات تماما سنگ و نورپردازی شده ، اتاق خوابها با نورگیر مستقیم و قابلیت هرنوع چیدمان ، نقشه تفکیکی و مهندسی ، سند ملکی⚜️

⭐️مالک فروشنده واقعی
_____________________________
✅️موردی فوق العاده برای کسانی که خرید 2 خواب تکواحدی نوساز و سالن بزرگ و متریال درجه یک در خریدشان اولویت دارد.

✔️از 8 صبح تا 12 شب پاسخگو هستیم ، تماس بگیرید✔️
⭐️SINA ALAVI⭐️