تائید
فروش مسکونیآپارتمان148 متر/2 پارکینگ سندی/8 ساله/سپهر مرزداران

148 متر/2 پارکینگ سندی/8 ساله/سپهر مرزداران

6 روز پیش در شهرک ژاندارمری

متراژ
148
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏61,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏412,162,000 تومان
پکیج
((قابل توجه سخت پسند ترین خریداران بازار))

فایل صد در صد شخصی

استفاده شده از بهترین متریال ساختمانی

(در حد کلید نخورده واقعی)

سالن قدی پرده خور رو به آفتاب✅

خواب مستر و سرویس مهمان✅

دو پارکینگ سندی✅

در یکی از تاپ لوکیشن های کل منطقه با دسترسی و موقعیت بی نظیر

اعیان نشین✅

فایل صد در صد شخصی

مالک صد در صد فروشنده ی واقعی و منعطف

کارشناس تخصصی منطقه : کرمی