تائید
فروش مسکونیآپارتمان148 متر خاص - برق / کم نظیر با قیمت منطقی

148 متر خاص - برق / کم نظیر با قیمت منطقی

11 ماه پیش در کرمانشاه

متراژ
148
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬689٬000 تومان
پارکت چوب
آپارتمان 148 متری خاص در برق | فرصت طلایی

جنوبی، نقشه مهندسی، کوچه دنج
آشپزخانه با پنجره بزرگ و نور عالی
تراس 7 متری برای استفاده بیشتر !!
کف پارکت، مشاعات سنگ تا سقف
2 پارکینگ ، ساختمان خوش ساخت

واحدی خاص، قیمت گذاری منصفانه
فقط تا پایان هفته | فروش فوری

برای بازدید سریع تماس بگیرید.

------------------------

مشاور شما : کاکاوند

املاک صدف نبش کوچه 6 برق