تائید
فروش مسکونیآپارتمان148 متر/ قیمت کاسبی/ رو به نما/ بلوارآخوندی

148 متر/ قیمت کاسبی/ رو به نما/ بلوارآخوندی

2 هفته پیش در شهرک بنفشه

متراژ
148
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏13,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,527,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
✅️148 متر 3 خواب
✅️شمالی رو به نما و آفتاب

✅️لوکیشن عالی بنفشه
✅️دسترسی به مترو و بازار و مراکز رفاهی کمتر از 2 دقیقه

✅️ساختمان کم واحد و فول امکانات
✅️سند آماده تک برگ

✅️قابلیت رهن تا مبلغ 1/5 میلیارد
✅️بهترین طبقه ساختمان نقشه بدون ذره ای پرتی

❗️برای اطلاعات بیشتر و بازدید این واحد لطفا فقط تماس بگیرین❗️

⚜️دفتر املاک بزرگ ارگ⚜️

⚜️مشاور امور ملکی: محمدپور⚜️

❗️برای استعلام به روز فایل های منطقه با کارشناسان ما در ارتباط باشین❗️