تائید
فروش مسکونیآپارتمان148متر سه خواب 2پارکینگ سندی پونک کمالی

148متر سه خواب 2پارکینگ سندی پونک کمالی

1 هفته پیش در پونک

متراژ
148
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
‏51,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏344,594,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سه خواب

2پارکینگ سندی باکس

سالن پرده خور

نور و نقشه عالی

تاپ لوکیشن

طبقه5

مستر

کف سنگ دهبید

ورودی از لابی

4ساله

بازدید باهماهنگی

مشاور شما

فهیم